CliQ One N Gold

CliQ One X’i En Gelişmiş Özellikleri İle Kullanmak İsterseniz Gold Denemelisiniz

Zamanınızı Yönetmek Şimdi Daha Kolay

Gold Sürümde Olan Özellikler

Çalışma Zamanı Standart Dakikalar

Çalışmanıza Başlamadan Önce Çalışmak İstediğiniz Dakikayı 15, 30, 45 ve 60 Dk Olarak Standart Zamanlardan Seçebilirsiniz

Manuel Zaman Ayarlayama

Eğer Çalışacağınız Zaman Dilimi Standar Zaman Dilimlerinden Herhangi Birine Uymuyorsa Çalışmak İstediğiniz Zamanı Kendiniz Manuel Ayarlayabilirsiniz.

İster 10 Saat ayarlayın ister 10 Dk.

Çalışma Konularınızı Belirleyin

Çalışma Yaptığınız Konuyu Ana Ekranda Subject Bölümüne Yazabilirsiniz. Yazdığınız Konu Veri Tabanınıza Kaydedilir. Daha Sonra Çalışmanızın Ne İle Alakalı Olduğunu Böylece Takip Edebilirsiniz

Not Al

Çalışma Anında Almak İstediğiniz Notlarınızı CliQ One üzerinden alabilirsiniz. Aldığınız Notlar Çalışmanın Hangi Anından Alındığı Hangi Konuyla Alakalı Alındığı Bilgisiyle Veri Tabanına Kaydedilir

Notlarına İstediğin Zaman Ulaş

Daha Önceden Aldığınız Notlara Not All Ekranından İstediğiniz Zaman Ulaşabilirsiniz.

Özelleştirilebilir Tema

Programı Hoşunuza Gittiği Gibi özelleştirebilirsiniz. Renkleri değiştirebilirsiniz. Fontları ve boyutlarını Ayarlayabilirsiniz. Her şey istediğiniz gibi olacak CliQ One programında.

Çalışma Zamanı İstatistiklerinizi Görün

CliQ One bir Verimlilik Ölçerdir. Çalışma zamanı verimliliğinizi, çalışma sürelerinizi, başlama saatlerinizi, çalışma bitiş sürelerinizi kayıt altına alır. Bütün işlerinizi takip edebilirsiniz. Böylece verimliliğinizi artırmaya yönelik hamlelerinizi öngörebilirsiniz.

Daha Fazla Özelleştirilmiş Timer

Timer’a eklenmiş müzik ile bildirim notlarınızı anlık görebilme minimize hale getirme butonlarınız bu versiyonda mevcut

Timer Özellikleri

Timer Size Çalışma konunuzu Gösterir.

Çalışmayı Planladığınız Zamanın Geri Sayım Sayacını Gösterir.

Aynı zamanda Real Time dediğimiz bir gerçek zaman sayacıda geriye doğru sayar. 

Çalışma zamanınızı istediğiniz zaman durdurabilirsiniz ama Real Time sürekli Çalışmaya devam eder. 

Verimlilik Barından zaman verimliliğinizi takip edebilirsiniz.

Çalışma zamanınızın son 5 Dakikasına girdiğinizde Timer her dakikada bir renk değiştirerek size uyarı verir.

Timer şeffaflığını ayarlayarak çalışma alanınızı en az sınırlayacak konuma getirebilirsiniz.

CliQ One her zaman tüm uygulamaların üzerinden çalışır.

Özelleştirilebilir Tema

Programı Hoşunuza Gittiği Gibi özelleştirebilirsiniz. Renkleri değiştirebilirsiniz. Fontları ve boyutlarını Ayarlayabilirsiniz. Her şey istediğiniz gibi olacak CliQ One programında.

Minimize Timer

Daha fazla çalışma alanı için Timer’ı minimize modda kullanabilirsiniz.

CliQ One X Plan & Ödeme

CliQ One X Kullananlar

Çalışman, bir şeylere vakit ayırman seninle ilgili bir şey yani burda yarıştığın ve kontrolünü sağlaman gerektiği kişi sensin. Cliq One bu açıdan oldukça etkili bir uygulama çünkü saniyesi saniyesine ne yapıyorsun, ne yapacaksın bunu görüyorsun. Ayarladığın süreye uymayınca kendine kızıp hedefe daha çok yaklaşmak için mücadele edecek, emeğinin karşılığını görebilecek ve kendine tamamen dürüst davranacaksın. Beni etkileyen noktası bu oldu çünkü insanın kendiyle yüzleşmesi beni harekete geçiren en büyük etkenlerden biri. Dolu dolu geçen zaman kendine olan özgüvenin, sevgin, inancın ve daha dolu zaman geçirme isteğini arttırıyor. Not alma özelliği çok hoşuma gitti çünkü akıp giden zamanda düzenimin artmasına fayda sağladı oraya buraya notları alıp daha sonra onları arama zaman kaybımın önüne geçti ki bu çokça yaptığım ve notlarımı bulamamaktan yakındığım bir durumdu.

Melis Y.

Endüstri Mühendisi

Cliq one x hayatımın öyle bir döneminde karşıma çıktı ki, inanın vazgeçmek mümkün olmadı ? hangi işimi nasıl yetiştireceğim derdine düşüp hepsini düşünmekten hiç birine vakit ayıramadığım ve vicdan azabından öldüğüm zamanlardı. Hiç bir işime yetişemiyor, planlamasını dahi doğru düzgün yapamıyordum. Cliq one x ile kendimi geçme yarışına girdim resmen. Koyduğum süre ve hedeflerle hem oldukça verimli çalışıyor hem de tüm işlerimi yetiştirebiliyorum. Minik asistanım gibi herseyi de not olarak görebiliyorum. Aynı zamanda başımda süre tutan cadı bir asistan o. Gün sonunda yaptıklarıma baktığımda ise oluşan o iç huzur ve tatmin duygusu tarif edilemez. Kimin aklına geldiyse aklına sağlık…

Ezgi Ç.

Planma Mühendisi, Rabek Tekstil

Bu çağda artan rekabet ile birlikte zamanın değerini daha çok hissediyoruz.Çoğu zaman yapmamız gereken işlerimize zaman bulamadığımızı düşünüyor yada çok uzun saat çalışmalarımızdan dahi istediğimiz verimi alamadığımızı düşünüyoruz.Click One N 18 kullanırken en çok ne kadar zamanımı gereksiz harcadığımı hissettim.Aşırı konsantre 45 dakikanın çözemeyeceği problem yokmuş.Not kısmından da o an aklınıza gelen bir düşünceyi anında kaydedebiliyorsunuz.Her anlamda size verim katan bu programı kullanmanızı tavsiye ederim.

Emin A.

Endüstri Mühendisliği Öğrencisi

Ömür Boyu Güncelleme Desteği İle CLIQ One X Premium’u Satın Al

Zamanınızı Ölçün Ve Yönetmeye Başlayın