CliQ One X Pricing

CliQ One X En Uygun Planı Seçip Satın Almanızı Yapabilirsiniz

CliQ One X Plan & Ödeme

CliQ One X Kullananlar

Çalışman, bir şeylere vakit ayırman seninle ilgili bir şey yani burda yarıştığın ve kontrolünü sağlaman gerektiği kişi sensin. Cliq One bu açıdan oldukça etkili bir uygulama çünkü saniyesi saniyesine ne yapıyorsun, ne yapacaksın bunu görüyorsun. Ayarladığın süreye uymayınca kendine kızıp hedefe daha çok yaklaşmak için mücadele edecek, emeğinin karşılığını görebilecek ve kendine tamamen dürüst davranacaksın. Beni etkileyen noktası bu oldu çünkü insanın kendiyle yüzleşmesi beni harekete geçiren en büyük etkenlerden biri. Dolu dolu geçen zaman kendine olan özgüvenin, sevgin, inancın ve daha dolu zaman geçirme isteğini arttırıyor. Not alma özelliği çok hoşuma gitti çünkü akıp giden zamanda düzenimin artmasına fayda sağladı oraya buraya notları alıp daha sonra onları arama zaman kaybımın önüne geçti ki bu çokça yaptığım ve notlarımı bulamamaktan yakındığım bir durumdu.

Melis Y.

Endüstri Mühendisi

Cliq one x hayatımın öyle bir döneminde karşıma çıktı ki, inanın vazgeçmek mümkün olmadı ? hangi işimi nasıl yetiştireceğim derdine düşüp hepsini düşünmekten hiç birine vakit ayıramadığım ve vicdan azabından öldüğüm zamanlardı. Hiç bir işime yetişemiyor, planlamasını dahi doğru düzgün yapamıyordum. Cliq one x ile kendimi geçme yarışına girdim resmen. Koyduğum süre ve hedeflerle hem oldukça verimli çalışıyor hem de tüm işlerimi yetiştirebiliyorum. Minik asistanım gibi herseyi de not olarak görebiliyorum. Aynı zamanda başımda süre tutan cadı bir asistan o. Gün sonunda yaptıklarıma baktığımda ise oluşan o iç huzur ve tatmin duygusu tarif edilemez. Kimin aklına geldiyse aklına sağlık…

Ezgi Çayır

Planma Mühendisi, Rabek Tekstil

Bu çağda artan rekabet ile birlikte zamanın değerini daha çok hissediyoruz.Çoğu zaman yapmamız gereken işlerimize zaman bulamadığımızı düşünüyor yada çok uzun saat çalışmalarımızdan dahi istediğimiz verimi alamadığımızı düşünüyoruz.Click One N 18 kullanırken en çok ne kadar zamanımı gereksiz harcadığımı hissettim.Aşırı konsantre 45 dakikanın çözemeyeceği problem yokmuş.Not kısmından da o an aklınıza gelen bir düşünceyi anında kaydedebiliyorsunuz.Her anlamda size verim katan bu programı kullanmanızı tavsiye ederim.

Emin Aykaç

Endüstri Mühendisi, Industryolog Academy

Ömür Boyu Güncelleme Desteği İle CLIQ One X

Zamanınızı Ölçün Ve Yönetmeye Başlayın